Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Громадське обговорення (архів)

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання функціонування Національного реєстру донорів крові та компонентів крові, а також осіб, яким заборонено виконувати донорську функцію, в електронній системі охорони здоров’я"

17 жовтня 2021
168

Проєкт Постанови Кабінету Міністрів України

Пояснювальна записка

Зміни

АРВ

Повідомлення про оприлюднення

Порядок

 

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

 

від                          2021 р. №

Київ

 

 

Деякі питання функціонування Національного реєстру донорів крові та компонентів крові, а також осіб, яким заборонено виконувати донорську функцію, в електронній системі охорони здоров’я

 

 

Відповідно до пункту 9 частини першої статті 6, частини другої статті 17 Закону України “Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові” Кабінет Міністрів України постановляє:

 

1. Затвердити Порядок функціонування Національного реєстру донорів крові та компонентів крові, а також осіб, яким заборонено виконувати донорську функцію, в електронній системі охорони здоров’я, що додається.

 

2. Внести до Порядку функціонування електронної системи охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 р. № 411 “Деякі питання електронної системи охорони здоров’я” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 46, ст. 1604; 2019 р., № 51, ст. 1745; 2020 р., № 40, ст. 1294), зміни, що додаються.

 

3. Міністерству охорони здоров’я, Національній службі здоров’я забезпечити введення в дію Національного реєстру донорів крові та компонентів крові, а також осіб, яким заборонено виконувати донорську функцію, в електронній системі охорони здоров’я в строк не пізніше ніж через один рік після набрання чинності цією постановою.

 

 

Прем’єр-міністр України Д. ШМИГАЛЬ