Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Громадське обговорення (архів)

Проект наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги»

28 грудня 2017
2182

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги»

 

Міністерство охорони здоров’я України пропонує для публічного обговорення проект наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги» (далі – проект).

Проект розроблено на виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 6 грудня 2017 року № 983 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості».

Проект та пояснювальна записка до проекту оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров’я України в мережі Інтернет www.moz.gov.ua.

Пропозиції та зауваження до проекту просимо протягом місяця надсилати до Управління координації центрів реформ Міністерства охорони здоров’я України у паперовому та/або електронному вигляді за адресою: вул. Грушевского, 7, м. Київ, 01601, e-mail: [email protected].

 

Консультант: Влодек Алла Мечиславівна (044) 254-06-52.

 

Начальник Управління
координації центрів реформ

Т. Орабіна

 


 

ПРОЕКТ

 

Про затвердження Порядку формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги

 

На виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 6 грудня 2017 року № 983 « Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості»

 

Наказуємо:

 

1. Затвердити Порядок формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги, що додається.

2. Управлінню координації центрів реформ Міністерства охорони здоров’я України (Орабіна Т.М.) забезпечити у встановленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра охорони здоров'я України Ковтонюка П.А. та першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  Негоду В.А.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

В.о. Міністра охорони
здоров’я України 

 

 

 

У. СУПРУН

 

Віце-прем’єр-міністр України –
Міністр регіонального розвитку,
будівництва та житлово-
комунального господарства

 

Г. ЗУБКО