Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Громадське обговорення (архів)

Проект наказу Міністерства охорони здоров’я України Про внесення змін до стандарту«Настанова. Лікарські засоби. Належні практики фармаконагляду»

5 березня 2018
577

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ
Проекту наказу Міністерства охорони здоров’я України
Про внесення змін до стандарту«Настанова. Лікарські засоби. Належні практики фармаконагляду»

 

Міністерством охорони здоров'я України на громадське обговорення пропонується проект наказу МОЗ України Про внесення змін до стандарту «Настанова. Лікарські засоби. Належні практики фармаконагляду» (далі – проект наказу).

 

Проект наказу розроблений Міністерством охорони здоров'я України відповідно до підпункту 10 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267 та з метою приведення у відповідність нормативно-правових актів Міністерства охорони здоров'я України до чинного законодавства України.

Проект наказу оприлюднений шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров'я України.

 

Зауваження та пропозиції до проекту наказу надсилати протягом місяця з дня оприлюднення проекту для громадського обговорення у письмовому та/або в електронному вигляді на адресу Міністерства охорони здоров'я України (вул. Грушевського, 7, м. Київ, 01601) е-mail  [email protected]  Матвєєва Олена Валеріївна.


 

ПРОЕКТ

 

Про внесення змін до стандарту «Настанова. Лікарські засоби. Належні практики фармаконагляду»

 

Відповідно до підпункту 10 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267,

 

 НАКАЗУЮ:

 

1. Унести зміни до стандарту «Настанова. Лікарські засоби. Належні практики фармаконагляду», затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21 травня 2015 року № 299, виклавши його у новій редакції, що додається.

 

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ілика Р. Р.

 

В.о. Міністра У. СУПРУН