Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Громадське обговорення (архів)

ПОВІДОМЛЕННЯ

25 жовтня 2021
548

ПОВІДОМЛЕННЯ

«План екологічних та соціальних зобов’язань» (ПЕСЗ) в рамках підготовки проекту «Додаткове фінансування проекту «Екстрене реагування на Covid-19 та вакцинація в Україні»

Міністерством охорони здоров’я України на громадське обговорення пропонується «План екологічних та соціальних зобов’язань» (ПЕСЗ) в рамках підготовки проекту «Додаткове фінансування проекту «Екстрене реагування на Covid-19 та вакцинація в Україні».

ПЕСЗ являє собою невід’ємну частину реалізації екологічних та соціальних стандартів Світового Баку, що застосовуються для всіх проектів Банку з 01 жовтня 2018. Документ визначає перелік заходів, які мають бути здійснені в рамках реалізації цих стандартів.

Підготовлений ПЕСЗ має бути оприлюднений шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров’я України у мережі Інтернет (www.moz.gov.ua).

Пропозиції та зауваження щодо ПЕСЗ просимо надсилати на адресу МОЗ України у письмовому або електронному вигляді за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Київ, 01601, Директорат Громадського здоров’я, телефон +380 44 2530713, +38 097 204 80 74 (e-mail: [email protected]).