Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Визначено переможців на посади керівників експертних груп у директорати МОЗ

19 квітня 2018
4503

18 квітня МОЗ оголосив переможців конкурсу на посади керівників експертних груп. Долучившись до нашої команди, вони допомагатимуть впроваджувати якісні зміни в охороні здоров’я.

Експертну групу з питань реформування системи охорони здоров’я в Директораті медичних послуг очолить Тетяна Орабіна. Вона зокрема готуватиме та аналізуватиме нормативно-правові акти, що стосуються впровадження реформи охорони здоров’я, і разом з командою шукатиме рішення проблемних моментів.

Ольга Рябуха стала лідером у конкурсі одразу на дві посади Директорату стратегічного планування та євроінтеграції: керівника експертної групи з питань стратегічного планування та групи координації політик. Найближчим часом Ольга визначиться з напрямком, яким керуватиме.

Раніше, 10 квітня, був оголошений переможець на посаду генерального директора Фармацевтичного директорату. Ним став Олександр К​омаріда​. Він плануватиме роботу Фармацевтичного директорату, формуватиме та реалізовуватиме державну політику у сфері раціонального призначення, відпуску та застосування лікарських засобів, оцінки ефективності, безпеки та якості лікарських засобів, процедур виведення на ринок та контролю за обігом лікарських засобів тощо.

Попереду у переможців багато роботи -  забезпечення аналітичного, нормативного та комунікаційного супроводу медичної реформи.

Найближчим часом оголошуватимемо нові конкурси на посади керівників та експертів у Директорати МОЗ. Якщо ви готові взяти на себе відповідальність за майбутнє країни і підсилити нашу команду - приєднуйтесь!

Перелік документів: https://goo.gl/tJ6M4F

Поширені помилки: https://goo.gl/DG8N6v

Читайте також