Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

В Україні розпочався флешмоб до Дня медичного працівника

15 червня 2018
3050

17 червня в Україні відзначатимуть День медичного працівника. Напередодні свята в.о. міністра охорони здоров’я доктор Уляна Супрун розповіла, чому і як вона стала лікарем, і закликала медичних працівників ділитися своїми історіями у соціальних мережах, відзначаючи їх хештегом #моєрішення.

“Пам’ятаю довгий шлях, щоб прийняти #моєрішення стати лікарем-радіологом. Воно не прийшло, наче блискавка - зранку прокинулася та зрозуміла. Я довго йшла до цього вибору і він був усвідомленим. Медики знають, що навантаження під час навчання - неймовірне. Сон по 5-6 годин, під час іспитів - 2 години. Коли переходили в інтернатуру, то думали, що гірше вже бути не може, але стало ще гірше. Тоді ми могли не спати й 36 годин поспіль", - написала доктор Уляна Супрун.

На думку в.о. міністра охорони здоров'я, найкраще в роботі медика - можливість допомогти комусь прожити здоровіше, довше, якісніше.

"Проте важливо, щоб це рішення було прийнято виважено і відповідально. Не тому, що є родичі чи знайомі в медицині, не тому, що народився з якимись ефемерними “золотими руками”, не заради грошей чи визнання, а передусім хочеш допомагати, служити людям. Тільки тоді воно приносить користь", - наголосила доктор Супрун.

Докладніше: https://bit.ly/2JP7OjV

Діліться своїми історіями під хештегом #моєрішення! Розповідайте, коли і як ви вирішили стати медичним працівником.