Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Українське військо отримало перших п’ять автомобілів медичної евакуації від збройних сил США

29 серпня 2016
544

«Автомобілі для евакуації поранених – це не лише гуманітарна допомога. Передусім це співпраця, яка розвиває стратегічне партнерство, – зазначила під час заходу в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун. – Наші американські партнери не лише передали техніку, а також планують спільне навчання щодо евакуації та підтримки життя постраждалих воїнів під час евакуації. Євроатлантичні цінності не дозволяють економити на бійцях. Це наші цінності».

Після належної підготовки українського обслуговувального та медичного персоналу усі автомобілі будуть передані до військових частин, які виконують завдання у зоні проведення АТО.

«Мені приємно бачити за моєю спиною ці медичні автомобілі як показник ще одного етапу допомоги Україні з боку Сполучених Штатів», — наголосив у своєму виступі командувач сухопутних військ збройних сил США в Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес. Також він запевнив присутніх, що американська сторона і надалі всіляко допомагатиме нашій країні.

З української сторони в церемонії передачі авто взяли участь в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун та начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук. Американську сторону представляли командувач сухопутних військ збройних сил США в Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес та начальник регіонального медичного управління ЗС США в Європі бригадний генерал Деніс ЛіМастер.

Довідково

Карета швидкої допомоги у польових умовах «BURTEK B4731» розроблена на базі автомобіля «Хаммер». Вона може перевозити до чотирьох пацієнтів на ношах або шістьох сидячих. Кабіна для пацієнтів обладнана системами опалення та кондиціювання, а також системами подачі кисню для шістьох хворих і всіма необхідними засобами для надання першої невідкладної медичної допомоги.