Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Новини регіонів: Центр політравми на Тернопільщині, житло для терапевта на Чернігівщині

29 грудня 2017
2726

На Тернопільщині відкрили оновлений Центр політравми, а в ряді областей – амбулаторії сімейної медицини. Тим часом на Чернігівщині купили житло для лікаря-терапевта, а у Вінниці придбали томограф, реанімобіль та бронхоскоп.

На Тернопільщині оновили Центр політравми

Оновлений Центр політравми відкрили на базі Тернопільської університетської лікарні. Тепер тут надаватимуть допомогу за міжнародними стандартами, що є критично важливим для здоров’я та життя пацієнта. Адже згідно зі статистикою ВООЗ, травматизм займає 3-тє місце серед причин смертності після онкологічних та серцево-судинних захворювань.

Також працює відділення ортопедичного стаціонару з операційним блоком на чотири операційних, укомплектованих найсучаснішим обладнанням, що дає можливість виконувати високотехнологічні хірургічні втручання у пацієнтів з переломами кісток тазу, хребта та кінцівок. В структурі стаціонару працює підрозділ реабілітації, що займається реабілітацією пацієнтів з перших днів після травми до повного відновлення функції. В стукруру Центру політравми входить і відділення стаціонару торакальної хірургії, нейрохірургії, абдомінальної та судинної хірургії.

“Тут є все належне обладнання, але головне — підготовка людей, які будуть рятувати пацієнтів. Адже багато з медиків, які працюють у цій лікарні, пройшли курси підтримки життя під час травми. Така допомога має надаватися комплексно та системно. Важливо тепер сконцентруватися й на наданні допомоги на догоспітальному рівні. Бо 75 % пацієнтів помирають ще до того, як потрапити в лікарню”, - сказала на відкритті відділення в.о. міністра охорони здоров’я доктор Уляна Супрун.

Детальніше: https://goo.gl/1S8U2L

На Чернігівщині терапевту вручили ключі від квартири

Молодий спеціаліст Наталія Степаненко, яка вже третій рік працює лікарем-терапевтом в Срібнянській центральній районній лікарні,  отримала однокімнатну квартиру в рамках районної програми «Місцеві стимули для медичних працівників».

На купівлю житла через систему «Прозоро» були спрямовані кошти спецфонду.

Детальніше: https://goo.gl/Aun2jr

В Одеській, Донецькій областях та в Луцьку відкрили амбулаторії сімейної медицини

В селищі Чорноморське Лиманського району відкрили оновлену амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Там зробили капітальний ремонт даху, фасаду та внутрішній ремонт приміщення. Крім того, в амбулаторії встановлено апарат УЗД для діагностики на первинному рівні.

Роботи виконали за кошти з районного бюджету.

Детальніше: https://goo.gl/TKm2nt

Після капітального ремонту відкрили лікарську амбулаторії с. Рівнопіль на Донеччині. Замінили дах, системи водопостачання та водовідведення,  провели внутрішні роботи, оновили меблі та медобладнання.

Детальніше: https://goo.gl/5iD239

Також амбулаторію загальної практики – сімейної медицини відкрили у Луцьку.

Детальніше: https://goo.gl/Tvjjft

У Вінниці придбали томограф, реанімобіль та бронхоскоп

Для обласного онкологічного диспансеру придбали комп’ютерний томограф, а для Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – реанімобіль.

Також на Вінниччині презентували програму для оперативно-диспетчерської служби, що забезпечує оперативне управління бригадами. У другому півріччі цього року до цієї системи підключили 12 районів області та місто Вінницю. На сьогодні за допомогою цієї програми обслуговується 1 млн. 25 тисяч осіб. Сформовано 29 пунктів базування екстреної медичної допомоги, де розміщено 68 бригад та функціонує 103 автомобілі.

Закупівлі провели за кошти обласного і районних бюджетів.

 

Детальніше: https://goo.gl/AUZDcn та https://goo.gl/fAzznD