Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

На Закарпаття прибули вакцини проти кору із Угорщини

26 січня 2018
3533

8 тисяч доз вакцин КПК прибули на Закарпаття із Угорщини сьогодні. Ми дякуємо Уряду Угорщини, що відгукнувся на прохання обласної адміністрації. За оцінкою області, цієї кількості вакцин вистачить на два місяці. Найближчим часом МОЗ починає доставку в область вакцин КПК, перерозподілених з інших регіонів, які віднайшли можливість допомогти Закарпаттю.

Наявність вакцин і комунікації щодо важливості щеплення у цьому регіоні є дуже важливими, адже рівень охоплення плановою вакцинацією проти кору у 2017 році тут був найнижчим в Україні. Так, на кінець грудня минулого року відповідно до національного календаря щеплень 71% дітей одного року, 49% дітей 6 років були щеплені вакциною КПК (середні показники по Україні - 93% і 90% відповідно).

Нагадаємо, що всі наявні в країні вакцини сьогодні знаходяться в регіонах. Тому будь-який перерозподіл вакцин — це добра воля та взаємодопомога одних регіонів іншим. МОЗ продовжує оперативні перемовини з низкою областей і домовляється про перерозподіл вакцин туди, де їх недостатньо.