Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

На Луганщині відкрили Центр лікування та реабілітації ветеранів, на Волині - відділення гемодіалізу

5 травня 2018
2975

У Донецькій області відкрили дві сільських амбулаторії, у Волинській – відділення гемодіалізу, а в Луганській - Центр лікування та реабілітації ветеранів бойових дій. На Львівщині закупили медичне та комп’ютерне обладнання.

 

На Луганщині відкрили Центр лікування та реабілітації ветеранів бойових дій

У Рубіжному почав працювати Центр відновлювального лікування та реабілітації ветеранів війни, створений на базі Луганського обласного наркологічного диспансеру.

Стаціонарне відділення розраховане на лікування 30 пацієнтів. Всього у відділенні 7 палат, фізіотерапевтичний та маніпуляційний кабінети. У Центрі працюють кабінет функціональної діагностики, кабінети для проведення психодіагностичного дослідження, психокорекції та психотерапії, кабінети для консультацій суміжними спеціалістами.

Детальніше: https://www.uadonbas.com/news/u-rubizhnomu-vidkrili-centr-likuvannya-ta-reabilitacii-veteraniv-vijni-foto

 

На Донеччині відкрили амбулаторії

Амбулаторії загальної практики сімейної медицини почали працювати у селищі Новотроїцьке Покровського району та у смт Велика Новосілка.

У Новотроїцькій амбулаторії, яка є структурним підрозділом Покровського районного Центру первинної медико-санітарної допомоги, відремонтували будівлю, облаштували там реєстратуру, кімнату для зберігання медикаментів, денний стаціонар на 10 ліжок, кабінет сімейного лікаря, фізіотерапевтичний, маніпуляційний, оглядовий та стоматологічний кабінети.

Амбулаторія Великоновоселківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги обслуговує понад 14 тисяч жителів 17 населених пунктів. У амбулаторії ведуть прийоми педіатри, сімейні лікарі, організовано денний стаціонар на 10 ліжок, маніпуляційний кабінет, кабінети забору аналізів, щеплення, здорової дитини, видачі листків непрацездатності тощо. Крім того, в амбулаторію придбали медичне обладнання, зокрема, цифровий термограф та електрокардіограф.

Детальніше: https://www.facebook.com/pavlo.zhebrivskyi/posts/1636879099699607

 

На Волині відкрили оновлене відділення гемодіалізу

У Ковельському МТМО оновили відділення гемодіалізу. Відділення розширили і відтепер воно може обслуговувати  на 40% пацієнтів більше.

Ремонтні роботи здійснено за кошти міського бюджету, а також за рахунок власних надходжень закладу.

Детальніше: http://www.kovelrada.gov.ua/news-5901.html

 

На Львівщині закупили медичне обладнання

У Стрийську міську дитячу лікарню придбали  діагностичний комплекс для ЕЕГ. Комплекс призначений для дослідження біопотенціалів мозку людини.

Також закупили необхідну кількість комп’ютерів та принтерів для лікарів первинної ланки, провели інтернет. Кожен кабінет має можливість працювати у нових умовах.

Придбання здійснене за кошти місцевого бюджету.

Детальніше: http://www.health-loda.gov.ua/ukr/news/lvivnews/6981.html

Читайте також