Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

МОЗ України підтримає реформаторські проекти, ініційовані на Харківщині

21 листопада 2016
2689

До кінця поточного року «медичний бюджет» в Харківській області буде виконано на 100%, а регіональні ініціативи щодо впровадження реформ у 2017 році МОЗ України всебічно підтримає та допоможе в імплементації.

Про це розповів заступник міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк за підсумками виїзного засідання Комітету ВР з питань бюджету, участь в якому взяли представники МОЗ, Мінфіну, Міносвіти, Мінінфраструктури, Харківської ОДА та місцевих рад.

Як зазначив Павло Ковтонюк, проблеми в цьому регіоні є аналогічними до інших, однак влада цілком впорається з ними, оскільки Харків – один з флагманів економіки.

«Харківська область по виконанню бюджету одна з передових в Україні. Крім того, в області непогані власні надходження від бюджетної децентралізації, і ми сподіваємось, що вони будуть використані в тому числі і на розвиток медичної галузі», – зазначив заступник міністра.

Він також підкреслив, що МОЗ підтримає дві регіональні ініціативи, які зараз стоять на порядку денному в Харківській області – пілотний проект щодо розвитку первинної допомоги в Чугуївському районі та ініціативу щодо автономізації обласних закладів охорони здоров’я.

«Якщо влада області буде реалізовувати ці проекти, вона матиме максимальну підтримку Міністерства охорони здоров’я», – запевнив Павло Ковтонюк.