Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

МОЗ оголошує новий конкурс на вакансії генеральних директорів

6 листопада 2017
3995

У вересні ми оголосили конкурс на керівників директоратів за п’ятьма напрямками – фармацевтичний; громадського здоров’я; медичних послуг; науки, інновацій, освіти та кадрів; стратегічного планування та європейської інтеграції.

Ми отримали 203 заяви, після перевірки документів залишилось 110 людей. До четвертого етапу - усного ситуаційного завдання - дійшло троє людей. До співбесіди - одна. Лише одна зі ста десяти.

Було багато сильних кандидатів, але запити ми поставили справді високі. До нас прийшли люди, яких ми хотіли б бачити в команді Міністерства, але на позиціях керівників груп експертів чи експертів з питань реформ.

Ми не хочемо набрати генеральних директорів, просто бо їх треба набрати. Тож ми переоголошуємо конкурс.

Буде кілька хвиль відбору на нову державну службу. Спочатку був обраний Державний секретар, зараз обираємо п’ять генеральних директорів, потім оберемо експертів. Саме в такій послідовності, а не паралельно. Ми хочемо, щоб генеральні директори були долученими до процесу відбору.

Генеральний директор - це лідер певного напрямку, він буде визначати політику на всю країну, він повинен мати досвід управління, в тому числі кризового, вміти ухвалювати рішення та брати відповідальність.

Реформа державного управління змінює фокус роботи міністерств: з продукування нормативних актів та управління майном на формування політик у галузях, за які відповідає міністерство.

Ми продовжуємо шукати фахівців на посади генеральних директорів та заохочуємо на посади державної служби людей, які зможуть на високому рівні та ефективно виконувати завдання з підготовки та реалізації однієї з ключових національних реформ.

Мінімальний розмір окладу для генерального директора – 49 570 + грн. Наша команда дуже зацікавлена в посиленні міністерства.

Тож закликаємо подаватися на конкурс, якщо ви хочете долучитися до змін. Ми чекаємо на вас.

Відкриті вакансії з'являться найближчими днями на https://career.gov.ua

Відео брифінгу: https://goo.gl/nVpTeF