Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Як надаватимуть якісну спеціалізовану допомогу дітям в контексті реформ

14 листопада 2017
2403

Сьогодні, 14 листопада, керівництво МОЗ України разом з народними депутатами та головними лікарями обласних клінічних та інфекційних лікарень обговорили можливості кращої координації роботи медиків і майбутню співпрацю.

Головні лікарі обласних клінічних та інфекційних лікарень ініціювали проведення наради "Надання якісної спеціалізованої допомоги дітям в контексті реформ. Співпраця дитячих обласних клінічних та інфекційних лікарень України з НДСЛ “ОХМАТДИТ". Нарада проходила за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Так, в.о. міністра охорони здоров’я доктор Уляна Супрун, заступники міністра Павло Ковтонюк та Олександр Лінчевський, народний депутат Оксана Корчинська та головна лікарка київського “ОХМАТДИТу” Ірина Садов’як обговорили з колегами, як міністерство, “ОХМАТДИТ”, обласні інфекційні лікарні, народні депутати та громадськість можуть разом співпрацювати, щоби маленькі пацієнти та їхні батьки відчували, що вони є в центрі уваги медичної системи.


“Всі ми маємо працювати, як одна команда, яка захищає здоров’я наших громадян. Ми віримо що з подібних ініціатив виростають прекрасні приклади співпраці заради життя і здоров‘я наших дітей.” - зазначила в.о. міністра охорони здоров’я доктор Уляна Супрун.