Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

День Свободи та Гідності у МОЗ України

22 листопада 2016
2286

У День Свободи та Гідності в МОЗ згадували події Революції Гідності, холодну зиму 2013-2014 років, яка загартувала дух української нації.

Про пережите в часи Майдану розповіли медики, які ризикуючи власним життям, надавали догоспітальну допомогу, рятували поранених на місцях жорстоких протистоянь, переховували їх від арештів в церквах, тримаючи пункти надання медичної допомоги в суворій таємниці. Серед тих, хто був у епіцентрі подій, чимало представників нової команди МОЗ України. Про свої власні шляхи до свободи розповіли на заході співзасновниця створеної в часи Майдану «Ініціативи Е+», заступник міністра Оксана Сивак, хірург клінічної лікарні №17, однієї з небагатьох, чиї двері не зачинилися для поранених протестувальників, заступник міністра Олександр Лінчевський.

Також свою історію Майдану розповіли лікарі Вікторія Бардолєтова, Андрій Кучма, Лідія Буцька, Василь Стрілка, а також інструктор Станіслав Гаєвський.

Три роки тому завдяки дивовижній самоорганізації у скрутний час, коли в небезпеці опинилися найвищі людські цінності – свобода та права людини, українці об’єдналися заради захисту майбутнього. Боротьба триває й нині. Попри супротив системи, зневірі не має місця в серцях команди МОЗ. Як і в часи Революції Гідності, задля впровадження змін потрібні надійні та сильні люди, які не мають вагань, а впевнено йдуть до мети.