Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Crown Agents замінює ліки від раку

7 липня 2017
4556

Відповідно до гарантійних листів, Crown Agents здійснюють заміну низки ліків, поставлених у рамках проекту закупівель медпрепаратів для онкохворих дорослих та дітей за кошти держбюджету 2015 року.

Звертаємо увагу на той факт, що закупівлі відбувалися виключно у чіткій взаємодії з профільними робочими групами Міністерства охорони здоров’я України, які були відповідним чином проінформовані та погоджували всі пропозиції в процесі закупівель: перелік лікарських засобів, виробників, строки придатності та графіки постачання. Виключно після отримання офіційного погодження з боку робочої групи Міністерства укладалися угоди та розпочинався процес постачання. 

Процедура приймання закуплених ліків, що прибували на відповідний склад МОЗ України, завжди передбачає перевірку всієї супровідної документації на відповідність до узгоджених технічних вимог, номенклатури та строків придатності. Обов’язковим етапом узгодження продукції, що передається державі в рамках закупівель за кошти держбюджету, є перевірка даної документації представниками Міністерства та робочих груп. 

Crown Agents зі всією відповідальністю заявляють, що реалізовували проект закупівель за кошти держбюджету-2015 виключно у відповідності до встановлених МОЗ України вимог та повністю виконують взяті на себе зобов'язання у рамках раніше наданих гарантій.

Постачання всіх ліків на заміну здійснюється одразу після їх випуску, щоб забезпечити максимальний строк їхньої придатності. Препарати, які підлягають заміні, мають бути централізовано вилучені зі всіх лікарень та знищені відповідно до міжнародних стандартів та процедур. 

Зважаючи на дані вимоги, всі сторони, залучені до процесу заміни, а саме: Crown Agents, команда МОЗ України та постачальники, працюють, докладаючи усіх зусиль задля того, щоб соціально значущий проект державних закупівель ліків був реалізований належним чином.

 

Детальніше: https://goo.gl/1hS2BA