Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 08.12.2017 №1572 "Про затвердження тимчасового розподілу обов’язків між в. о. Міністра охорони здоров’я України, заступниками Міністра..."

8 грудня 2017
536

Статус: Чинний

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

08.12.2017 N 1572

м. Київ

Про затвердження тимчасового розподілу обов’язків між в. о. Міністра охорони здоров’я України, заступниками Міністра та Державним секретарем Міністерства, Порядку взаємозаміщення в. о. Міністра охорони здоров’я України та заступників Міністра на час їх тимчасової відсутності

 

Відповідно до Закону України «Про центральні органи виконавчої влади», Закону України «Про державну службу», Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, та на виконання пункту 4 Витягу з протоколу № 63 засідання Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Тимчасовий розподіл обов’язків між в. о. Міністра охорони здоров’я України, заступниками Міністра та Державним секретарем Міністерства, що додається.

2. Затвердити Порядок взаємозаміщення в. о. Міністра охорони здоров’я України та заступників Міністра на час їх тимчасової відсутності, що додається.

3. Управлінню організаційного забезпечення роботи апарату розмістити цей наказ на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я України.

4. Визнати таким, що втратив чинність наказ Міністерства охорони здоров’я України від 31.08.2017 № 991 «Про затвердження тимчасового розподілу обов’язків між в. о. Міністра охорони здоров’я України та заступниками Міністра, Порядку взаємозаміщення в. о. Міністра охорони здоров’я України та заступників Міністра на час їх тимчасової відсутності».

 

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Підстава: витяг з протоколу № 63 засідання Кабінету Міністрів України  від 28 грудня 2016 року.

 

В.о. Міністра У. СУПРУН