Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Інтерв’ю

Ольга Стефанишина: Чому я пішла в чиновники

1 березня 2018
2689

Громадська активістка Ольга Стефанишина відстоювала права пацієнтів у Всеукраїнській мережі людей, що живуть з ВІЛ/СНІД, а згодом заснувала благодійний фонд "Пацієнти України" і стала його виконавчою директоркою. Сьогодні Ольга є заступницею міністра охорони здоров'я. У свої колонці для видання "Українська правда" вона розповідає, чому із громадського сектору пішла працювати на державу.

"Тепер я отримала можливість не витрачати левову частину свого часу на те, щоб змушувати когось щось робити, а брати і робити це самій, – пише Ольга Стефанишина. – Я знаю, що зможу допомогти пацієнтам значно більше й швидше, маючи офіційні повноваження".

Міністерство охорони здоров’я відкрило вікно можливостей для всіх, хто хоче змінювати державу. Позиція МОЗ: якщо знаєш як треба зробити – візьми і зроби.

У нас відкриті 3 важливі вакансії: керівників нових директоратів. Запрошуємо розумних та ініціативних українців тяжко, але натхненно будувати разом з нами нову країну – з новими цінностями, в нових умовах та за новими правилами.

Читати колонку: Українська правда