Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Можливості

Навчання лідерів у галузі охорони здоров’я

20 лютого 2019
3185

Розпочалася друга хвиля набору на програму Leaders for Health-2: навчання для управлінців медичної галузі. Навчання розпочнеться вже в квітні цього року. Участь можуть взяти 90 людей.

Основний принцип навчання – практика і взаємодія, спілкування, брейн-шторми і спільний пошук рішень.

Програма складається з 5 модулів по 3 дні, що проходитимуть у Києві та Львові. Детальну інформацію про програму та відбір читайте тут: https://bit.ly/2ImaWHT

 

Хто може взяти участь у програмі

До участі у програмі запрошуються:

  • директор, головний лікар (заступник) закладу охорони здоров’я державної або комунальної форм власності;
  • керівник (заступник) департаменту (управління) охорони здоров’я обласної державної адміністрації чи міської ради.

Заявки приймаються з усіх областей України.

Ця навчальна програма створена, щоби керівники установ охорони здоров’я, навчилися стратегічно планувати бюджет, ефективно ним розпоряджатися та розвивали свої лідерські здібності.

 

Як взяти участь

Заповніть онлайн-форму за посиланням: https://bit.ly/2GvZszw до 3 березня включно. Якщо ви вже заповнювали реєстраційну форму під час набору на пілотну програму, повторно заповнювати не потрібно. Усі заявники будуть повідомлені про результат відбору до 18 березня 2019 року.

Програма Leaders for Health реалізується Be—it Health & Social Impact та Lviv Business School (LvBS) у рамках проекту Світового Банку, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку співробітництва, Посольство Швейцарії в Україні.

Читайте також