Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Можливості

5 стажувань для медиків

28 листопада 2017
6020

Встигніть подати заявку на стажування ще цього року! Разом з INgenius підготували підбірку актуальних програм для медиків - лікарів та студентів медичних вишів.

1. Нагорода SPER для студентів

Спільнота дитячих та перинатальних епідеміологічних досліджень (SPER) приймає роботи на розгляд для присудження щорічної Студентської Премії. Цей конкурс відкритий для випускників та студентів-медиків, ординаторів, науково-дослідних співробітників і клінічних стипендіатів, зацікавлених у галузі  репродуктивного здоров'я, перинатальної і дитячої епідеміології. Лауреат премії представить свою роботу на щорічних зборах SPER.

На момент подачі кандидати повинні бути студентами, стажерами або стипендіатами в навчальній або науково-дослідній установах. Наукова робота повинна бути виконана з галузі репродуктивної, перинатальної або педіатричної епідеміології студентом / стажером протягом двох років до подачі заявки.

Докладніше: https://sper.org/sper-awards/student-prize-paper-award/

2. Програма Магістерських Лекцій Американської асоціації психіатрів

Програма Магістерських Лекцій Американської асоціації психіатрів з наукових питань, підтримує до п'яти вчених з психології для їхнього виступу на щорічній конвенції цієї організації.  Розглядатимуться апліканти, що є магістрами психології від акредитованого університету. Обрані кандидати отримують грант розміром від $ 500 і до $ 1500 для відшкодування витрат на проїзд.

Докладніше: http://www.apa.org/about/awards/bsa-masters.aspx?tab=1

3. Міжнародний фонд з сонографічної освіти і наукових досліджень (IFSER)

Міжнародний фонд з сонографічної освіти і наукових досліджень (IFSER) спрямований на поліпшення доступу до якісної освіти та інформації для сонографів зі всього світу. Ви студент та берете участь в  акредитованій програмі з УЗД? Ви маєте хорошу репутацію та  закінчили принаймні два клінічних семестру?  Якщо так, ви можете претендувати на отримання щорічної IFSER стипендії

Докладніше: http://ifser.squarespace.com/scholarship-1/

4. Стипендія Раймонда Девіса

Стипендія була створена на честі Раймонда Девіса, всесвітньо визнаного і високо шанованого у галузі фотографічної сенситометрії, колориметрії і мікрофотографії. Ця стипендія у розмірі не менше 1000 Євро надається старшокурсникам або аспірантам з академічною та / або науково-дослідницькою спрямованістю у галузі медицини, пов'язаної з методами візуалізації.

Докладніше: http://www.imaging.org/site/IST/Resources/Raymond_Davis_Scholarship/IST/Resources/Raymond_Davis_Scholarship.aspx?hkey=c4528c4b-0bb4-4ee2-bd13-946b01c682a8

5. Наукові обміни від Ukrainian Medical Students' Association

Щоби скористатися пропозицією ви маєте бути учасниками SCORE-активних локальних представництв у Києві, Вінниці, Ужгороді, Дніпрі (студенти 3-6 курсу, інтерни перших 6 місяців).

Докладніше: https://www.facebook.com/ukrmsa/photos/a.593716183995267.1073741828.586448001388752/1749051171795090/?type=3&theater

Читайте также