Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Можливості

5 можливостей для медиків: стажування і стипедіальні програми для лікарів, медсестер, науковців і студентів

15 листопада 2018
15676

Українські анестезіологи можуть пройти стажування у Сербії, фахівці з онкології та лабораторної діагностики, клініцисти та медичні сестри - у потужних клініках та дослідницьких інститутах різних країн світу, студенти-медики - здобути ступінь магістра в Нідерландах чи пройти стажування в Кембриджі (Великобританія), а науковці - отримати грант на проведення досліджень у Німеччині.

 

Стажування для дитячих анестезіологів від Всесвітньої федерації асоціацій анестезіологів, Дитяча анестезіологія

У 2019 році Всесвітня федерація асоціацій анестезіологів (WFSA) пропонує програму стажування для молодих дитячих анестезіологів з країн Європи у двох найбільших лікарнях Сербії, що спеціалізуються на медичній допомозі матерям і дітям від народження до 18 років (University Children’s Hospital та Institute for Health Protection of Mother and Child of Serbia). В кожній з цих лікарень проводять близько 6000 операцій щороку.

Головна мета цієї програми стажування – поліпшити якість анестезії в педіатричній практиці у країнах Східної Європи. Перші два місяці стажування присвячені основам дитячої анестезії, а протягом третього місяця учасники зможуть отримати додатковий досвід: анестезія в кардіології, інтенсивна терапія в педіатрії, місцева анестезія.

Подати заявку та пакет необхідних документів потрібно за посиланням на сайті: https://bit.ly/2PP7CnO. За додатковою інформацією можна звертатися до керівника програми: Dr Dusica Simic ([email protected]).

Спеціальність: Дитяча анестезія

Тип: Стажування

Країна: Сербія

Дедлайн подачі заявки: 30 листопада 2018 року

Період: 3 місяці (початок стажування 1 квітня 2019 року або 1 липня 2019 року)

Детальніше: https://bit.ly/2PP7CnO

 

Двосторонній обмін науковцями від Німецької служби академічних обмінів (DAAD), Медичні спеціальності

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) підтримує обмін науковцями з країнами-партнерами, включно з Україною. Для українських науковців – це чудова можливість отримати досвід навчання та проведення досліджень в Німеччині.

До участі у програмі запрошуються науковці, які захистили докторську дисертацію та наразі працюють в університеті або в науково-дослідному інституті у своїй країні, можуть надати перелік своїх публікацій та детальний опис проекту, над яким планують працювати під час обміну.

Спеціальність: Медичні спеціальності

Тип: Стажування

Країна: Німеччина

Дедлайн подачі заявки: немає, заявки приймаються протягом року

Період: 1 тиждень – 3 місяці

Розмір гранту: 2000 євро для молодших викладачів, викладачів та доцентів, а також 2150 євро – для професорів

Детальніше: daad.de/go/en/stipa50015508   

 

Стипендіальні програми від Амстердамського вільного університету, Медичні спеціальності

Амстердамський вільний університет (Vrije Universiteit Amsterdam) пропонує різні стипендіальні програми, головна мета яких — поширення наукових знань і підготовка студентів до співпраці в міжнародному середовищі.

Українські студенти-медики можуть податися на The Holland Scholarship Programme (HSP) — стипендіальну програму, розраховану на не-резидентів Європейської економічної зони. Для цього необхідно також податися на програму Vu Fellowship Programme, що пропонує здобути ступінь магістра в Нідерландах.

Спеціальність: Медичні спеціальності

Тип: Стипендіальна програма

Країна: Голландія

Дедлайн подачі заявки: 1 лютого 2019 року

Період: 1-2 роки

Розмір стипендії: від 5000 євро

Детальніше:  https://bit.ly/2B7LD6E

  

Стипендіальна літня дослідницька програма в Кембриджі, Великобританія

За підтримки фундації Amgen, літня дослідницька програма Amgen Scholars запрошує успішних студентів з усієї Європи отримати стипендію на 8-тижневе стажування в Кембриджському університеті. Учасники програми матимуть можливість працювати у лабораторії разом з досвідченими науковцями Кембриджського університету, в тому числі з провідними вченими світу. В ході стажування усі учасники отримають цінний практичний досвід та матимуть можливість відвідувати різні семінари, гуртки та заходи.

До участі в конкурсі запрошуються студенти 1-3 курсів медичних ЗВО з різних країн Європи. Важливими критеріями для відбору є висока академічна успішність та високий рівень володіння англійською мовою. Попередній досвід організації та проведення науково-дослідної роботи необов'язковий. 

Спеціальність: Медичні спеціальності

Тип: Стипендіальна програма, літня програма

Країна: Великобританія

Дедлайн подачі заявки: 1 лютого 2019 року

Період: 7 липня - 4 вересня 2019 року

Розмір стипендії: 1280 фунтів стерлінгів. Програма також покриває проживання, частково харчування та витрати на проїзд

Детальніше: https://bit.ly/2K4LPGH   

 

Стипендіальні програми від Міжнародного союзу по боротьбі з онкологічними захворюваннями (UICC-TF), Онкологія

Метою короткострокових стипендіальних програм від Міжнародного союзу по боротьбі з онкологічними захворюваннями (ориг. the Union for International Cancer Control, UICC)  є забезпечення міжнародного обміну знаннями про онкологічні захворювання (дослідження, профілактика, діагностика, лікування), а також підвищення кваліфікації спеціалістів в цій галузі. Усіх учасників програм заохочують використовувати набуті знання для посилення боротьби з онкологічними захворюваннями в своїх країнах.

Участь у програмі можуть брати спеціалісти з онкології та з лабораторної діагностики, клініцисти та медичні сестри, які працюють в онкологічних відділеннях. Заявки студентів та аспірантів медичних ВЗО не приймаються.

Спеціальність: Онкологія

Тип: Стипендіальна програма

Дедлайн подачі заявки: немає, заявки приймаються протягом року

Розмір стипендії: до 3400 доларів США (включно з оплатою вартості перельоту та проживання)

Період: 1 місяць. Можливо продовжити термін стажування до 2 місяців в разі забезпечення фінансування самим учасником програми або за кошти надані іншою організацією.

Детальніше: https://bit.ly/2w1M9Tf

Читайте також