Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Можливості

5 можливостей для медиків

15 грудня 2017
3870

Разом з INgenius підготували підбірку актуальних програм для медиків - лікарів та студентів медичних вишів.

  1. Стипендіальна програма від Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam пропонує різні програми, мета яких — поширення наукових знань і підготовка студентів до праці в міжнародному середовищі.
Українські студенти-медики можуть податися на The Holland Scholarship Programme (HSP) — стипендіальну програму, розрахована на не-резидентів ЄЕЗ (Європейської економічної зони). Для цього необхідно також податися на програму Vu Fellowship Programme, яка пропонує здобути ступінь магістра в Нідерландах. Загальний розмір стипендії становить 5000 євро.
Деталі: https://goo.gl/YdOvrA

  1. Грант для молодих науковців від DAAD

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) пропонує грант для молодих науковців із можливістю проведення власного дослідження й подальшого навчання в Німеччині. Мета грантової програми — підтримка докторських проектів у Німеччині, а також сприяння обміну досвідом та посилення співпраці.

Умовою подання є не більше 6 років із моменту складання випускних іспитів. Подати свою кандидатуру мають право й ті, хто працює над докторським ступенем, однак не довше 3-х років.
Заяви тих, хто проживав у Німеччині більше 15-ти місяців на час подання заявки, розглядатися не будуть. Бюджет залежить від академічного рівня апліканта: 750 євро для випускників, 1000 євро — для докторантів.

Деталі: https://goo.gl/7FB4Ao
 

  1. Стипендії Фонду Конрада Аденауера

Фонд Конрада Аденауера (Konrad-Adenauer-Stiftung (KAS)) кожного року присуджує 50 стипендій студентам, випускникам та докторантам із відмінними академічними досягненнями та активною громадською/політичною позицією. До участі в програмі запрошуються представники будь-яких напрямів і національностей. Стипендії надають можливість завершити вищу освітню кваліфікацію в Німеччині, отримати звання доктора і здобути додаткові знання у відповідній академічній галузі. Щомісячний грант становить 750 євро.
Деталі: https://goo.gl/nZ6v3q

  1. Магістерські лекції від Американської асоціації психіатрів

До лютого наступного року ви ще маєте можливіть подати заявку на Програму магістерських лекцій Американської асоціації психіатрів з наукових питань.  Розглядатимуться апліканти, що є магістрами психології від акредитованого університету. Обрані кандидати отримують грант розміром від $ 500 і до $ 1500 для відшкодування витрат на проїзд.

Деталі: https://goo.gl/rpPBYK

  1. Програма Hubert Humphrey Fellowships

Програма Hubert Humphrey Fellowships для досвідчених фахівців, які хочуть зміцнити свої лідерські якості, обмінятися знаннями й побудувати розуміння спільних проблем в охороні здоров’я в США та дружніх країн.

Обов’язкова вимога  — мінімум 5 років професійного досвіду, обмежений або відсутній досвід роботи в США та вміння проявляти лідерські якості.

Програма покриває плату за навчання, переліт, страхування.
Деталі: https://goo.gl/HUrAL2