Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Документи з питань економіки та фінансів

Наказ ДКУ від 10.01.2008 № 3 "Про затвердження Порядку складання річних фінансових звітів за 2007 рік"

10 січня 2008
3449

ДЕРЖАВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАЇНИ

Наказ "Про затвердження Порядку складання річних фінансових звітів за 2007 рік установами та організаціями, які отримують кошти державного або місцевих бюджетів"

На виконання Бюджетного кодексу України, Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, Положення про Державне казначейство України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2005 №1232, з метою встановлення єдиних вимог щодо складання річних фінансових звітів за 2007 рік установами та організаціями, які отримують кошти державного або місцевих бюджетів,

К А З У Ю:

Затвердити Порядок складання річних фінансових звітів за 2007 рік установами та організаціями, які отримують кошти державного або місцевих бюджетів (додається).

2. Поширити дію цього Порядку на всіх розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, які отримують кошти державного або місцевих бюджетів.

3. Порядок складання річних фінансових звітів за 2007 рік установами та організаціями, які отримують кошти державного або місцевих бюджетів, головним розпорядникам бюджетних коштів довести до відома підпорядкованих установ, а органам Державного казначейства України – до установ, що ними обслуговуються.

4. Департаменту інформаційних технологій (Ніколаєву О.Б.) забезпечити органи Державного казначейства України програмними засобами для складання та консолідації звітності.

5. Установити, що центральні органи виконавчої влади, інші головні розпорядники бюджетних коштів, установи та організації, які отримують кошти державного або місцевих бюджетів, річний фінансовий звіт за 2007 рік складають відповідно до вимог цього Порядку.

6. Департаменту методології з обслуговування бюджетів, бухгалтерського обліку та звітності (Сушко Н.І.) та Юридичному управлінню (Зіневич О.Л.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.