Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Документи з питань економіки та фінансів

Лист МОЗ від 21.03.2011 № 12.01-06/344 "Щодо надання щомісячної інформації про стан розрахунків за комунальні послуги та енергоносії"

21 березня 2011
3075

Керівникам установ, закладів, підпорядкованих Міністерству охорони здоров'я України 

Щодо надання щомісячної інформації про стан розрахунків за комунальні послуги та енергоносії

За підсумками виконання доручення (лист МОЗ від 15.02.2011 № 12.01.-06/263) щодо надання щомісячної інформації про стан розрахунків за комунальні послуги та енергоносії Міністерство охорони здоров'я України повідомляє, що станом на 1 березня 2011 року не усі заклади, установи, підпорядковані МОЗ України виконали це доручення.

Деякі з тих, що надали інформацію заповнили форму з помилками (замість відображення інформації в тис. грн., заповнили в грн.).

Міністерство охорони здоров'я України доручає керівникам установ, закладів, підпорядкованих МОЗ України:

- посилити виконавчу дисципліну щодо надання щомісячної інформації про стан розрахунків за комунальні послуги та енергоносії ;

не пізніше 5 числа кожного місяця надавати Міністерству охорони здоров'я України оперативну інформацію про стан розрахунків за комунальні послуги та енергоносії (за новою формою) на електронну адресу [email protected]

Міністерство охорони здоров'я України попереджає про особисту відповідальність керівників установ, закладів, їх заступників з економічної роботи та головних бухгалтерів, у разі невиконання цього доручення.

Додаток на 2 аркушах.

завантажити