Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Документи з питань економіки та фінансів

Наказ ДКУ від 31.03.2005 № 58 "Про затвердження Порядку складання місячної та квартальної фінансової звітності у 2005 році установами та організаціями, які отримують кошти державного або місцевих бюджетів"

31 березня 2005
3386

Статус: Чинний

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

31.03.2005 N 58

м. Київ

Про затвердження Порядку складання місячної та квартальної фінансової звітності у 2005 році установами та організаціями, які отримують кошти державного або місцевих бюджетів

На виконання Бюджетного кодексу України, Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, Указу Президента України від 27.04.95 №335 “Про Державне казначейство України” та Положення про Державне казначейство, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.07.95 №590 (із змінами), з метою встановлення єдиних вимог до складання місячної та квартальної фінансової звітності у 2005 році установами та організаціями, які отримують кошти державного або місцевих бюджетів,

Н А К А З У Ю:

1. Затвердити Порядок складання місячної та квартальної фінансової звітності у 2005 році установами та організаціями, які отримують кошти державного або місцевих бюджетів (додається).

2. Поширити дію зазначеного Порядку на всіх розпорядників бюджетних коштів, визначених Законом України “Про Державний бюджет України на 2005 рік”.

3. Порядок складання місячної та квартальної фінансової звітності у 2005 році установами та організаціями, які отримують кошти державного або місцевих бюджетів, головним розпорядникам бюджетних коштів довести до відома підпорядкованих установ, а органам Державного казначейства України та місцевим фінансовим органам – до установ, що ними обслуговуються.

4. Управлінню інформаційних технологій забезпечити органи Державного казначейства України програмними засобами для складання та консолідації звітності.

5. Установити, що центральні органи виконавчої влади, інші головні розпорядники бюджетних коштів, установи та організації, які отримують кошти державного або місцевих бюджетів, місячну та квартальну фінансову звітність у 2005 році складають відповідно до вимог цього Порядку.

завантажити