Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Оголошення та анонси

Запит на надання висловлень зацікавленості
Консультаційні послуги – індивідуальний консультант)

 

Україна
Позика 8475-UA
Проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»
Міністерство охорони здоров’я України
Вакансія: Консультант з комунікаційної підтримки реформ

(пакет № IC-4.5.1)

 

Уряд України отримав від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку позику № 8475-UA на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»(далі - Проект) і має намір витратити частину цієї позики для оплати консультаційних послуг Консультант з комунікаційної підтримки реформ.

 

Консультаційні послуги включають: розробку та впровадження комунікаційної стратегії, та координацію технічної/консультаційної підтримки МОЗ у впровадженні Кластера «Інформація і комунікація» Частини 2 Проекту, який спрямований на підвищення обізнаності експертного середовища та широкої громадськості у заходах з реформування системи охорони здоров’я та їхніх результатах та підсумках, та популяризації Проекту. Детальний перелік послуг наведено в Технічному завданні, що додається.

 

Міністерство охорони здоров’я України запрошує правомочних індивідуальних консультантів (Консультантів) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

 

Мінімальні кваліфікаційні вимоги для включення до "короткого списку" наступні:

  • Не менше 5 років досвіду у сфері зв'язків з громадськістю / стратегічних комунікацій / досліджень громадської думки;
  • Доведений досвід розробки комунікаційних стратегій, планування та впровадження комунікаційних кампаній для різних груп громадськості;
  • Доведений досвід у написанні прес-релізів, статей і матеріалів для друкованих та електронних засобів масової інформації;
  • Налагодженні робочі контакти з національними та регіональними засобами масової інформації;
  • Ґрунтовні навички роботи з ПК;
  • Вільне володіння українською мовою;
  • Робочий рівень володіння англійською мовою.

 

Додаткова бажана кваліфікація:

  • Вища освіта у сфері зв'язків з громадськістю / журналістики / політології / соціальних наук або іншої суміжної сфери;
  • Участь у міжнародних проектах в якості консультанта зі зв'язків з громадськістю / комунікацій;
  • Досвід співпраці з державними посадовими особами, професійними середовищами, особливо у сфері охорони здоров'я.

 

Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку», затвердженого в січні 2011 року, (переглянутого у липні 2014 р.) («Керівництво із закупівлі послуг консультантів»), в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів. Консультант зобов'язується дотримуватися політики Банку щодо корупційної практики і шахрайства.

 

Відбір кандидатів здійснюється відповідно до процедури відбору індивідуальних консультантів, що викладена в Керівництві із закупівлі послуг консультантів.

 

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче з 10:00 до 17:00.

 

Висловлення зацікавленості у вигляді резюме українською та англійською мовою просимо направляти до 17:0016 лютого 2018 р. електронною поштою (в темі зазначити: «пакет № IC‑4.5.1, вакансія «Консультант з комунікаційної підтримки реформ»), або подати особисто за наступною адресою:

 

Міністерство охорони здоров’я України

вул. Грушевського, 7, Київ, 01601, Україна,
Офіс Групи консультаційної підтримки Проекту (ГКПП)

Ел. пошта: [email protected], копія на [email protected]