Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Оголошення та анонси

Запит на надання висловлень зацікавленості
(Консультаційні послуги – індивідуальний консультант)

Україна
Позика 8475-UA
Проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»
Міністерство охорони здоров’я України
Вакансія: Консультант з питань довкілля (часткова зайнятість)
(пакет № IC-5.9.2)

 

Уряд України отримав від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку позику № 8475-UA на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» (далі - Проект) і має намір витратити частину цієї позики для оплати консультаційних послуг Консультанта з питань довкілля (часткова зайнятість).

 

Консультаційні послуги включають: нагляд за впровадженням РВЕСМ/ПЕСМ (Рамкові вимоги до екологічного та соціального менеджменту/Плани екологічного та соціального менеджменту) та контрольні переліки, які будуть підготовлені для субпроектів, щоб усі вимоги, визначені в РВЕСМ/ПЕСМ, були включені у процес підготовки субпроектної документації, і впроваджувалися під час виконання будівельних робіт. Детальний перелік послуг наведено в Технічному завданні, що додається.

 

Міністерство охорони здоров’я України запрошує правомочних індивідуальних консультантів (Консультантів) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

 

Мінімальні кваліфікаційні вимоги для включення до "короткого списку" наступні:

- Вища освіта в галузі охорони навколишнього середовища, екологічного менеджменту або будівництва;

- Мінімум п'ятирічний відповідний досвід роботи (участь у підготовці ОВНС; нагляд за дотриманням екологічної безпеки будівельних проектів, тощо);

- Вільне володіння українською мовою; знання англійської мови на робочому рівні;

- Ґрунтовні навички роботи з ПК.

 

Додаткова бажана кваліфікація:

- Практичний досвід роботи в проектах, що фінансуються Світовим банком, МФК, ЄБРР, ЄІБ (виконання завдань щодо забезпечення дотримання природоохоронних вимог), буде розглядатися як перевага.

 

Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку», затвердженого в січні 2011 року, (переглянутого у липні 2014 р.) («Керівництво із закупівлі послуг консультантів»), в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів. Консультант зобов'язується дотримуватися політики Банку щодо корупційної практики і шахрайства.

 

Відбір кандидатів здійснюється відповідно до процедури відбору індивідуальних консультантів, що викладена в Керівництві із закупівлі послуг консультантів.

 

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче з 10:00 до 17:00.

 

Висловлення зацікавленості у вигляді резюме українською мовою просимо направляти до 17:00 5 лютого 2018 р. електронною поштою (в темі зазначити: «пакет № IC-5.9.2, вакансія «Консультант з питань довкілля» (часткова зайнятість)), або подати особисто за наступною адресою:

 

Міністерство охорони здоров’я України
вул. Грушевського, 7, Київ, 01601, Україна,
Офис Групи консультаційно підтримки Проекту (ГКПП)
Ел. пошта: [email protected],
копія на [email protected]