Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Оголошення та анонси

Запит на надання висловлення зацікавленості

(Консультаційні послуги – індивідуальний консультант)

 

Україна

Позика 8475-UA

Проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»

Міністерство охорони здоров’я України

Вакансія: «Консультант з громадського здоров'я»

(пакет № IC-3.3)

 

Уряд України отримав від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку позику № 8475-UA на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» (далі - Проект) і має намір витратити частину цієї позики для оплати консультаційних послуг Консультанта з громадського здоров'я.

 

Консультаційні послуги включають: забезпечення відповідності прогресу реформування системи громадського здоров’я на всіх рівнях національній програмі реформ та запланованій діяльності в рамках Проекту; забезпечення технічної та консультаційної підтримки МОЗ у впровадженні кластеру «Громадське здоров'я»; координація з міжнародними, національними та регіональними партнерами з реформування системи громадського здоров’я. Консультант працюватиме під керівництвом Заступника Міністра охорони здоров'я України - Координатора Проекту та під оперативним керівництвом Координатора проекту ГКПП. Детальний перелік послуг наведено в Технічному завданні, що додається.

 

Міністерство охорони здоров’я України запрошує правомочних індивідуальних консультантів (Консультантів) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

 

Мінімальні кваліфікаційні вимоги для включення до "короткого списку" наступні:

  • Вища освіта у сфері медицини / громадського здоров’я/ державного управління /соціальних наук чи за іншим відповідним фахом;
  • Щонайменше 5 років роботи в системі охорони здоров’я;
  • Щонайменше 3 роки досвіду з розробки та впровадження заходів/інтервенцій з питань епідеміологічного нагляду та/або первинної профілактики інфекційних та/або неінфекційних захворювань (ССЗ, онкологія, цукровий діабет, хронічні респіраторні захворювання) в Україні або інших країнах СНД;
  • Щонайменше 3 роки досвіду роботи в міжнародних проектах/проектах за підтримки міжнародних організацій у сфері охорони здоров’я;
  • Володіння ПК (MS Office);
  • Вільне володіння українською та англійською мовами.

 

Додаткові бажані навички:

  • Знання сучасних, заснованих на фактичних даних, міжнародних інструментів  у сфері систем громадського здоров'я.
  • Досвід законотворчої та нормотворчої роботи у сфері громадського здоров'я.
  • Досвід ведення програм/проектів у сфері громадського здоров'я.
  • Знання досвіду розбудови систем громадського здоров’я в інших країнах.

 

Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку», затвердженого в січні 2011 року, (переглянутого у липні 2014 р.) («Керівництво із закупівлі послуг консультантів»), в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів. Консультант зобов'язується дотримуватися політики Банку щодо корупційної практики і шахрайства.

 

Відбір кандидатів здійснюється відповідно до процедури відбору індивідуальних консультантів, що викладена в Керівництві із закупівлі послуг консультантів.

 

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче з 10:00 до 17:00.

 

Висловлення зацікавленості у вигляді резюме українською та англійською мовами просимо направляти до 17:00 17 січня 2018 р. електронною поштою (в темі зазначити: «пакет № IC-3.3, вакансія «Консультант з громадського здоров'я»), або подати особисто за наступною адресою:

 

Міністерство охорони здоров’я України

вул. Грушевського, 7,  Київ, 01601, Україна,
Офіс Групи консультаційної підтримки Проекту (ГКПП),

До уваги: Юрія Скоклюка, консультанта із закупівель

Ел.пошта: [email protected]