Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Оголошення та анонси

Запит на надання висловлення зацікавленості

(Консультаційні послуги – індивідуальний консультант)

 

Україна

Позика 8475-UA

Проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»

Міністерство охорони здоров’я України

Вакансія: «Координатор проекту (ГКПП)»

(пакет № IC-7.1.1)

 

Уряд України отримав від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку позику № 8475-UA на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» (далі - Проект) і має намір витратити частину цієї позики для оплати консультаційних послуг Координатора проекту (ГКПП).

 

Консультаційні послуги включають: забезпечення нагляду, управління та координації заходів у рамках Проекту; допомоги відповідним структурним підрозділам МОЗ, звітування стосовно реалізації Проекту; координація комунікації з іншими національними та міжнародними партнерами з питань реалізації проекту і реформи системи охорони здоров'я. Консультант має забезпечити управління іншими консультантами та компаніями в рамках Проекту та звітуватиме безпосередньо Координатору Проекту Міністерства охорони здоров’я України. Детальний перелік послуг наведено в Технічному завданні, що додається.

 

Міністерство охорони здоров’я України запрошує правомочних індивідуальних консультантів (Консультантів) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

 

Мінімальні кваліфікаційні вимоги для включення до "короткого списку" наступні:

 • Вища освіта в галузі медицини / економіки / фінансів / права / менеджменту / бізнес-адміністрування або відповідних Технічному завданню спеціальностей;
 • Досвід управління в системі охорони здоров’я, керівництво командами не менше 10 осіб;
 • Досвід управління проектами - не менше 3 років;
 • Досвід в налагодженні співпраці з державними та регіональними органами влади України;
 • Навички стратегічного планування та досягнення поставлених цілей;
 • Вільне володіння українською та англійською мовами;
 • Компетентний користувач комп'ютерних програм;
 • Відмінні комунікаційні навички, стресостійкість.

 

Додаткові бажані навички:

 • Знання системи охорони здоров’я України, основних напрямків реформування, а також сучасних підходів до організації охорони здоров’я;
 • Досвід управління проектами, фінансованими міжнародними організаціями - не менше 2 років;
 • Підтверджена участь в міжнародних навчальних заходах або тренінгах з розвитку моделей охорони здоров’я.

 

Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку», затвердженого в січні 2011 року, (переглянутого у липні 2014 р.) («Керівництво із закупівлі послуг консультантів»), в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів. Консультант зобов'язується дотримуватися політики Банку щодо корупційної практики і шахрайства.

 

Відбір кандидатів здійснюється відповідно до процедури відбору індивідуальних консультантів, що викладена в Керівництві із закупівлі послуг консультантів.

 

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче з 10:00 до 17:00.

 

Висловлення зацікавленості у вигляді резюме українською та англійською мовами просимо направляти до 17:00 10 січня 2018 р. електронною поштою (в темі зазначити: «пакет № IC-7.1.1, вакансія «Координатор проекту (ГКПП)»), або подати особисто за наступною адресою:

 

Міністерство охорони здоров’я України

вул. Грушевського, 7,  Київ, 01601, Україна,
Офіс Групи консультаційної підтримки Проекту (ГКПП),

До уваги: Юрія Скоклюка, консультанта із закупівель

Ел.пошта: [email protected]