Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Оголошення та анонси

МОЗ України оприлюднило перелік кваліфікаційних вимог до кандидатів на посаду Генерального директора Державної установи "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України", а також перелік необхідних документів, які кандидати на посаду повинні подати власноруч до МОЗ України до 29 серпня 2016 року.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів визначені з урахуванням пропозицій міжнародних експертів та включають:

1. Повну вищу освіту за напрямом підготовки "Медицина".

Схвалюємо наявність наукового ступеня за напрямком діяльності установи, освіту у галузі громадського здоров'я та високий рівень досягнень, досвіду, знань у галузі громадського здоров'я.

2. Підтверджений управлінський досвід у визначенні ідеології та стратегії розвитку організацій, включаючи управління персоналом не менше 5 років на керівних посадах (відбір, розвиток, управлінська дисципліна, заохочення);

Досвід розробки стратегічних планів діяльності, бюджету організації, визначення пріоритетності заходів, забезпечення координації взаємодії з партнерами і організація оцінки програмних досягнень.

3. Не менше 5 років досвіду на керівних посадах на національному та/або міжнародному рівні у сфері охорони здоров'я (відповідно до десяти основних оперативних функцій громадського здоров'я, рекомендованих ВООЗ).

4. Схвалюємо досвід управління групами або командами у сфері громадського здоров'я під час надзвичайних ситуацій і реагування на них.

5. Схвалюємо досвід ефективного спілкування з високопоставленими офіційними особами, представниками наукових і академічних кіл, міжнародних організацій, приватного сектора, громадянського суспільства, засобів масової інформації та громадськості в цілому.

6. Схвалюємо наявність сильних комунікаційних навичок, зокрема, здатність ефективно доносити проблематику громадського здоров'я до різних аудиторій.

7. Схвалюємо участь у реформуванні інститутів або державних політик або у впровадженні нових підходів, орієнтованих на громадське здоров'я.

8. Вільне володіння українською мовою.

9. Надаємо перевагу кандидатам з вільним володінням англійською мовою.

10. Володіння комп'ютером.

Довідково

Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" створена згідно з Наказом МОЗ України від 18.09.2015 № 604 "Про утворення державної установи "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України".

Основне завдання Центру громадського здоров’я — розвиток системи громадського здоров’я та формування стійкої системи епідеміологічного нагляду в Україні, а саме: попередження і контролю над інфекційними хворобами (ВІЛ/СНІД, туберкульоз, грип, поліомієліт, гепатити, інші), підвищення готовності до ризику спалахів високопатогенних хвороб; попередження та контролю за неінфекційними хворобами, пропагування здорового способу життя, визначення основних детермінант здоров’я та проблем у галузі охорони здоров’я; здійснення оцінки ризиків, лабораторних досліджень, прогнозування; матиме ресурси для реагування у випадку надзвичайних ситуацій, пов’язаних зі здоров’ям (наприклад, епідемія) тощо.

Оголошення про відкритий відбір кандидатів на посаду Генерального директора Державної установи "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" опубліковано на веб-сайті МОЗ України за посиланням: http://moz.gov.ua/ua/portal/an_20160815_0.html.